İade ve Geri Dönüşüm Politikası

Teslimat & İade

Siparişimdeki Ürün ya da Ürünleri Nasıl İade Edebilirim?

Eğer sipariş ettiğiniz ürün ya da ürünlerden tam anlamıyla memnun kalmadıysanız, aldığınız ürün iç çamaşırı, mayo veya ev giyim ürünlerinde içinde iç giyim kombini olan ürün değilse, ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Değişim ve iadelerde kargo ücreti müşteriye aittir. 
İade sürecinde ürünlerin kullanılmamış olması ve orjinal paketleri ve ürün barkodları üzerinde olmak koşulu ile iadesi gerekmektedir. 
İade gönderilen tüm ürünlerin yanında varsa, siparişin bir parçası olarak gönderilen ücretsiz ya da promosyon ürünler de iade edilmelidir.
İade işlemini gerçekleştirmek için 0532 730 09 87 numaralı hat ile iletişime geçilmesini rica ederiz
Paketin sağlamlığından ve su geçirmeyeceğinden emin olunuz. Paket bize ulaşıncaya kadar müşterinin sorumluluğu altındadır.

İade paketinizi aşağıdaki anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarından biri ile anlaşma cari kodu üzerinden kargo ücretinin ödemesini yapmak koşulu gönderi yapabilirsiniz.

Siparişimdeki Ürünleri Hangi Şartlarda İade Edebilirim?

Siparişinizdeki ürün yada ürünleri iade etmek için aşağıdaki şartların sağlanması gerekmektedir. Aksi Taktirde iade talebiniz kabul edilmeyecektir.

  • İadenizi siparişinizi teslim aldıktan 14 iş günü içerisinde gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
  • Ürün yada ürünlerin kullanılmamış olması gerekmektedir.
  • Ürün yada ürünlerin etiketleri kesinlikle ürün üzerinde ve zarar görmemiş durumda olmalıdır.
  • Ürün hijyenik açıdan iade edilemeyen bir ürünse, kanunlar gereği iade talebiniz karşılanmayacakıtr. 

İade Etme Süresi Kaç Gündür?

Eğer sipariş ettiğiniz ürün yada ürünlerden tam anlamıyla memnun kalmadıysanız, ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 14 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz.

İade Kargo Masraflarından Kim Sorumlu Olacaktır?

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarının cari kodları üzerinden yaptığınız gönderilerde Yurtiçi Kargo firması için 270 TL , PTT kargo firması için 175 TL kargo ücreti bedeli yansıyacaktır. NOT : Yüksek desilerde kargo firması tarafından yansıtılan ücret kesilmektedir

Kapıda Ödeme İle Yaptığım Siparişi Nasıl İade Edebilirim?

Faturanızın alt bölümünde yer alan iade formunu eksiksiz doldurmanız ve ürünlerle birlikte geri göndermeniz gerekmektedir. IBAN numaranızı 05327300987 numaralı müşteri hattımızdan ulaştırabilir ya da info@maisonnida.com adresine mail atabilirsiniz.

İade Ettiğim Ürün/Ürünlerin Geri Ödemesi Ne Zaman Yapılacak?

Depomuza ulaşan ürünlerin iade politikamıza uygunluğu incelendikten   sonra, en geç 7 iş günü içerisinde para iadeniz ödeme şeklinize göre kredi kartı ile yaptıysanız kredi kartınıza kapıda ödeme yaptıysanız bizimle paylaşmış olduğunuz IBAN numaranıza yapılacaktır.
Kredi kartı iadelerinde kartınıza iadenin yansıması bankanıza bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer iadeniz hakkında hala şüpheleriniz var ise lütfen info@maisonnida.com mail adresimize talebinizi iletin

Not : Kredi kartı ile yapılan alışverişler de para iadenizin tekrar kartınıza yansıması 1-3 iş günü tahmini işlem süresi gerçekleşebilir.(Kartınızın bankasına göre bu süre değişkenlik gösterebilir.)

Banka kartı debit kart ile yapılan alışverişler de para iadenizin hesabınıza yansıması 7-14 iş günü tahmini işlem süresi gerçekleşebilir.(Kartınızın bankasına göre bu süre değişkenlik gösterebilir.)

Yanlış ve Kusurlu Ürün Gönderiminde Ne Yapmalıyım?

Kusurlu veya yanlış ürün gönderimi durumunda lütfen siparişinizi anlaşmalı olduğumuz kargo firmasından anlaşma cari kodu ile karşı ödemeli olarak iade gönderiniz. Siparişi ödeme şeklinize göre para iade talebiniz işleme alınacaktır.

Beden ve Ürün Değişimi İçin Ne Yapmam Gerekli?

Siparişinizdeki beden sorunu olan ürün ya da ürünleri anlaşmalı olduğumuz kargo firmaların anlaşma cari kodları ile gönderi ücretini ödemek koşulu ile tarafımıza gönderi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz ürünlerin tutarları değişim puanı olarak hesabınıza tanımlanır. Dilerseniz kendiniz sipariş oluşturabilir yada 05327300987 müşteri hizmetlerimizi arayarak değişim siparişinizi oluşturabilirsiniz. Oluşturulan değişim siparişlerinde kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır.

Çerez kullanıyoruz
Web sitemizdeki gezinme deneyiminizi iyileştirmek için çerezler ve diğer takip teknolojilerini kullanıyoruz.